понеділок, 30 березня 2009 р.

Стережіться, ваш супротивник диявол....
Вчора о 19-30 по телебаченню у новинах ТСН переглядав інтерв`ю з пастирем "Посольства Божого" Сандеєм Аделаджі. Нагадаю, що правозахистні органи висунули щодо нього обвинувачення у шахрайстві за допомогою спілки з гучною назвою - "Кінгс Кепітал".
Відповідаючи в інтерв`ю на питання ведучого ТСН, Сандей Аделаджі тільки і міг що противопоставити свою, як йому мабудь здається, харизматичну посмішку та спільні фото з посадовими особами різних країн - я, відверто кажучи, не зрозумів до чого вони, мабуть, хотів показати свої зв`язки.((( Але мене найбільш вразило навіть не це, а те, що у запропонованих ТСН архівах відеоматеріалів про проповідування пастира, досить чітко проглядалася саме агітація щодо вкладання коштів в організацію де: "працюють гарні хлопці". Це відео Сандей Аделаджі, не повертається чомусь язик називати цю людину пастирем, прокоментував як відповідь на запитання однієї з прихожанок про "Кінгс Кепітал". Але найбільше мене вразило саме те, що цю відповідь Аделаджі дає саме під час проповідування!
Християни! Давайте згадаємо, Хто наш Бог! Про Кого повинен проповідувати пастир? Хто наша Дорога, Правда і Життя? "Кінгс Кепітал"?, Сандей Аделаджі- "великий гуру і мудрець"? Мене дивує, як такі організації, де під час "проповіді" розповідають про пріорітети земного збагачення, "мудрого" вкладання грошей в різні структури і подібне, взагалі можуть називатися, або називати себе християнськими!!
Браття і сестри, будьте обережні, наш супротивник дуже хитрий і скандальний, він тільки і "...ходить ричучи як лев, шукаючи кого б пожерти"! Тому зайшовши в церковне приміщення, першим чином послухайте на кого вказує пастор(священик), про кого проповідує, кому віддає хвалу, честь і подяку за все. І якщо Ви не почуєте там, що наше спасіння лише у Христі, але натомість про земне збагачення та інші солодощі життя - біжіть звідти і не оглядайтесь. Хай Господь Вас береже від пасток диявола і світу.